Kontaktinformasjon til skolehelsetjenesten ved videregående skoler

Askim videregående skole

Helsesykepleier: Lise Mette Solbrække
Telefon: 901 94 210
E-post: lise.mette.solbroekke@io.kommune.no
Kontortid: Mandager, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag

Helsesykepleier: Anita Mathiassen Kolberg 
Telefon: 419 39 000
E-post: anita.mathiassen.kolberg@io.kommune.no
Kontortid: mandag, onsdag og annenhver fredag  

Psykiatrisk sykepleier: Ingrid Lyngstad
Telefon: 96 94 84 56
E-post: ingrid.lyngstad@io.kommune.no
Kontortid: Mandager, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag

Fysioterapeut: Vilde Svendsen 
Telefon: 474 73 265
E-post: vilde.svendsen@io.kommune.no 
Kontortid: mandag og fredag (ulik uke)

Mysen videregående skole

Helsesykepleier: Edle Buer
Telefon: 479 76 368
E-post: edle.fuglset.buer@io.kommune.no
Kontortid: Mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag

Helsesykepleier: Anita Mathiassen Kolberg 
Telefon: 419 39 000
E-post: anita.mathiassen.kolberg@io.kommune.no
Kontortid: tirsdag, torsdag og annenhver fredag  

Psykiatrisk helsearbeider: Camilla Klethagen 
Telefon: 489 57 673
E-post: camilla.klethagen@io.kommune.no    
Kontortid: Mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag

Fysioterapeut: Vilde Svendsen
Telefon: 474 73 265
E-post: vilde.svendsen@io.kommune.no 
Kontortid: onsdag og fredag (lik uke)

Forebyggende avdeling unge 13-23 år

Avdelingsleder Tone Anstensrud
Telefon: 481 20 601
E-post: tone.anstensrud@io.kommune.no
Kontortid: mandag-fredag fra kl. 08.00-15.30
 
Merk: Skolehelsetjenestens ansatte kan midlertidig være fraværende i beskrevne åpningstider på grunn av kurs, studier, møter og andre pålagte aktiviteter.  Om ikke du lykkes med å nå helsesykepleier på aktuell skole kan du ta kontakt med leder, så hjelper vi deg så godt vi kan. Om det ikke haster kan du sende e-post.

Telefon til sentralbord på helsestasjonen

69 70 22 00

Postadresse

Forebyggende avdeling unge 13-23 år,
Familiesentral, Mysen, Indre Østfold kommune
Postboks 34
1861 Trøgstad