Kontaktinformasjon til skolehelsetjenesten ved ungdomsskolene

Spydeberg ungdomsskole

Helsesykepleier: Christine Noreng Dahl
Telefon: 415 31 285
E-post: christine.noreng.dahl@io.kommune.no
Kontortid: onsdag, torsdag og fredag

Ungdomsteam:

Hanne Wibe
Telefon: 948 57 868
E-post: hanne.linnea.wibe@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag, onsdag og torsdag

Herman Østlie
Telefon: 989 01 829
E-post: bjorn.herman.ostlie@io.kommune.no
Kontortid: fredag

Heidi Sæther
Telefon: 404 07 124
E-post: heidi.saether@io.kommune.no
Kontortid: onsdag og fredag

Trøgstad ungdomsskole

Helsesykepleier: Christine Noreng Dahl
Telefon: 415 31 285
E-post: christine.noreng.dahl@io.kommune.no
Kontortid: mandag og tirsdag

Ungdomsteam:

Therese G. Elsness
Telefon: 940 03 152
Mail: therese.grondal.elsness@io.kommune.no
Kontortid: mandag og tirsdag

Knapstad barne–og ungdomsskole

Konstituert helsesykepleier: Line Farstad Bergli
Telefon: 458 70 137
E-post: line.bergli@io.kommune.no
Kontortid: mandag og tirsdag

Ungdomsteam:

Kjærsti Bjerke
Telefon: 459 74 686
E-post: kjersti.mariann.bjerke@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag, onsdag og torsdag

Askim ungdomsskole

Helsesykepleier: Kristine Buer Helle
Telefon: 415 31 250
E-post: kristine.helle@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag og fredag

Ungdomsteam:

Bente Hattestad
Telefon: 950 24 002
E-post: Bente.hattestad@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag, onsdag og torsdag

Herman Østlie
Telefon: 989 01 829
E-post: bjorn.herman.ostlie@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag, onsdag og torsdag

Karolina Nordin
Telefon: 940 20 813
E-post: karolina.nordin@io.kommune.no
Kontortid: onsdag og fredag

Steinerskolen 8.-10. trinn, Askim 

Helsesykepleier: Kristine Buer Helle
Telefon: 415 31 250
E-post: kristine.helle@io.kommune.no
Kontortid: Ta kontakt på telefon for avtale

Mysen ungdomsskole

Konstituert helsesykepleier: Håvard Biering-Strand
Telefon: 477 80 809
E-post: havard.biering-strand@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag, torsdag og fredag

Ungdomsteam:

Stine Furnes
Telefon: 951 32 760
E-post: stine.madelen.furnes@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag og fredag

Karolina Nordin
Telefon: 940 20 813
E-post: karolina.nordin@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag og onsdag

Heidi Sæther
Telefon: 404 07 124
E-post: heidi.saether@io.kommune.no
Kontortid: mandag, tirsdag og torsdag

Forebyggende avdeling unge 13-23 år

Avdelingsleder Tone Anstensrud
Telefon: 481 20 601
E-post: tone.anstensrud@io.kommune.no
Kontortid: mandag-fredag fra kl. 08.00-15.30
 
Merk: Skolehelsetjenestens ansatte kan midlertidig være fraværende i beskrevne åpningstider på grunn av kurs, studier, møter og andre pålagte aktiviteter.  Om ikke du lykkes med å nå helsesykepleier på aktuell skole kan du ta kontakt med leder, så hjelper vi deg så godt vi kan. Om det ikke haster kan du sende e-post.

Telefon til sentralbord på helsestasjonen

69 70 22 00

Postadresse

Forebyggende avdeling unge 13-23 år,
Familiesentral, Mysen, Indre Østfold kommune
Postboks 34
1861 Trøgstad